Novinky

Vánoční design^^, fotka a chytrost

20. prosince 2009 v 15:10 | Satzi~
Ne, že bych s ním nebyla spokojená, to naopak, moc se mi líbil, hlavně Bill v záhlaví byl prostě mňam^^ Ale mám takový pocit, že mi právě on možná odháněl některý návštěvníky ~ přece jen každý nemiluje Tokio Hotel jako já:) Takže sem udělala nový design. No a všude na blogách mají vánoční designy, tk proč bych měla být výjimka. Je tu teda vánoční design. Sranda je, že toho hrocha v záhlaví sem fotila já:D je to můj plyšáček, kterýho sem dostala v pátek k narozkám:D Takže prosím nic nekopírujte;-)
Pak sem včera slíbila nějaký fotky. Dám vám sem zatím jen jednu=P Vyfotila sem Matese (našeho pejska) a trochu ho upravila v photoshopu. Vzniklo z toho tohle.
No a k tý chytrosti v nadpise.. Blog.cz se zas zbláznil ~ na úvodní straně mi hlásí 2 nový komentáře u Challenge Battle, ale ať se snažím jak chci, žádný komentáře tam prostě nevidím:D:D Máte někdo stejnej problém??

Zítra mám narozeniny!

18. prosince 2009 v 18:16 | Satzi~
Ano, čtete dobře, Satzi~ má zejtra narozeniny!
A kolik že mi to už bude?

15!

Takže plánuju oslavu na blogu:))
Co asi tak přibližně můžete čekat?
Bleskovku, (nejmenovanou) Soutěž, pár dárčeků pro vás:)
Bonus: Kdo se mnou zítra spřátelí, dostane animovanou ikonku jako dárek a důkaz, že si spřátelení moc vážím;-)
No, možná ještě do zítřka něco vymyslím:) Budu tu tak střídavě ~ nemusím být totiž nutně ve středu pozornosti, ptž narozky má i taťka (jen v neděli:D), takže stačí když se párkrát ukážu babičkám v obýváku a bude vystaráno;-)

Nová colorizace:)

18. prosince 2009 v 13:40 | Satzi~
No, plácala sem se s ní asi půl hodiny, ale to jen kvůli tomu, že sem nemohla trefit ten správnej odstín pleti. Tenhle se mi sice taky moc nelíbí, ale aspoň to nějak vypadá.. enjoy;-)

Moje Fanfictions ~ objasnění

16. prosince 2009 v 20:25 | Satzi~
Takže rozhodla jsem se, že na svůj blog začnu přidávat i fanfictions o TH. První FFku sem napsala asi před půl rokem, takže sem naprostej nováček a je možný, že vás děj třeba vůbec nezaujme nebo se vám nebude líbit. Samozřejmě si myslím, že nejsem tak špatná pisatelka, ale někdy fakt píšu blbosti a pak to taky vypadá. Nebo třeba něco napíšu a líbí se mi to, pak si to za týden přečtu a zhrozím se, jak sem mohla něco tak hnusnýho napsat. I to se ale stává i v nejlepších rodinách, a každej nějak začít musí, takže když už to bude o ničem, tak mě aspoň chvalte za ten pravopis (nesnášim FFky, jejichž spisovatelky neumějí napsat y ve slově bylo, to se na mě fakt nezlobte..).
Jak už jsem říkala ~ každej nějak začínal, a já začínám teď, tak na to berte ohledy..
Ale samozřejmě komentáře vždycky potěší, i když je to kritika;-)
 
 

Reklama