Deník

15.března jedu do Prahy!!! JUPÍÍÍÍ!!!

30. prosince 2009 v 18:53 | Satzi~
Zasvěcení pochopí nadpis hned:) Těm nezasvěceným ~ Tokio Hotel vystoupí po dvou letech o5 v Praze a já mám lístky na jejich koncert!! Já sem šťastná jako blecha:)) Někteří vědí, ale někteří tky ne, že sem se rodiče pokoušela překecat už od tý doby, kdy se ví, že TH budou v Práglu. Jenže mamka to zatrhla hnedka a taťka se mnou odmítal jet, ptž tokiáky nesnáší. No a pak se nabídl strejda, že by mě tam se sestřenkou (ta co u nás teď furt je:D) mohl vzít.
Jenže moji rodiče snad nechtěli, abych na ten koncert šla, ptž řekli, že si ho sama zaplatím ~ a kde já jako mám vzít za 3 měsíce 1000kč? S mým kapesným 35kč na týden by to asi nešlo.. No takže sem na ně byla pěkně naštvaná.. Ale pak babička řekla, že mi to zaplatí:)) Takže dneska taťka se strejdou objednali lístky a jeli sme si pro ně do Ústí:) Už je mám doma.. Týýjo, ani nevíte jak sem šťastná, konečně se mi splnil můj dávnej sen;-)
A co se u nás doma dělo jinýho? Po totální kalbě (myslím v pátek) u nás (naše rodina+teta s rodinou), kde se taťka, strejda a snoubenec sestřenky totálně střískali, následovala další pařba v podobě naše rodina+strejda s rodinou. Obě sme zakončili slavnostním koukáním na svatbu mých rodičů xD No a právě když sme se koukali podruhý, tak strejda akorát nadhodil jak teda s tim koncertem, že by mě tam s Dorčou vzali.. no a taťka (měl už trochu upito) mi s vysmívajícím se výrazem na tváři řek, ať si to zaplatím sama, že mi na to nedá ani korunu. Tak sem se mrtě naštvala a odešla do pokojíčku, ptž on mě takhle naschvál vyprovokoval.. Pak ho za to sprdla mamka.. No a pak se mi zašel omluvit, ale já mu řekla, že na to jedna pitomá omluva nestačí.. A chvilku byl aspoň pokoj od těch keců typu 'udělej tohle a támhleto..'
Pak u nás zase spala sestřenka, ze včerejška na dnešek a ještě s náma bude na Silvíka:D Akorát že zítra budem doma a pak půjdem jen na ohňostroj:( My totiž jako normálně trávíme Silvíka na lyžích, akorát tenhle rok není sníh:( Tak sme chtěli jet do bazénu, ale já sem pořádně nastydlá, takže to mamka hned zatrhla a když sem navrhla, že pojedem do kina, tk zase nedávají nic kloudnýho (furt samý pohádky, bože..). Takže jestli ještě urychleně něco nevymyslím, budu se zítra pěkně nudit. I když.. se sestřenkou se moc nudit nedá xD Hlavně ona je důvod, proč sem sem skoro vůbec nic nedávala, ptž s ní člověk prostě furt musí něco dělat:D (ale já si nestěžuju, je s ní zábava:D)
Tývole, já se nějako rozepsala:D Tak já končim, už vidim, jak to tady někdo sáhodlouze čte:P
pááá, vaše Satzinka:D

Jou jou, a co ste dostali vy?

25. prosince 2009 v 22:13 | Satzi~
Tak se zase ozývám, po nějaký době:D Určitě čekáte, že vám sem hnedka napíšu co sem včera dostala za toho pověstnýho večera názvem Štědrý den. Štědrej teda fakt byl;-) pro vlastní názor o štědrosti je tu seznam, co sem dostala:
 • 2x kalhoty
 • 2x tričko
 • 2x punčochy
 • 3x tepláky
 • 3x kalhotky
 • snb bunda
 • helma na lyže
 • brýle na helmu na lyže
 • hodinky
 • voňavka Gotta Rock
 • The Sims 3
a už si nevzpomínám, jestli ještě něco:D Ale tak mamka dostala notebook, tkže si myslim, že všichni dostali tk na stejno.. Já nevim, už mě asi zachvátila vlna skromnosti, protože většinu dárku tvořily měkouše xD Ale tk já sem spokojená;-)
A co ste dostali vy pod stromeček?

Psaníčko^^

22. prosince 2009 v 17:50 | Satzi~
Tak se opět hlásím=) Včera sem nestihla napsat, ptž sem měla tak trochu nabitej program:D Vstala sem totiž těsně před obědem:) pak sem si četla úplně boží příběh tady (a pořád ještě čtu). Pak taťka volal a jakmile přišel z práce, tk sme makali na úřad, ptž sem si byla pro občanku. Na tý fotce vypadám jak zhulená a ještě k tomu mám takovej růžovej flek přes půlku fotky:( prostě úža..
No a pak k nám přišla sestřenka.. a nakonec u nás spala:D Tak sem jí nainstalovala The Sims 2 a byla z nich úplně někde *v tam těch končinách* xD
A prostě dneska vůbec nebyl čas.. spaly sme do 10ti, pak mazaly k babičce na oběd.. a od babičky sem se domů dostala až teď, ptž se mi vůbec nechtělo jít do tý zimy. I když vlastně bylo teplo, oproti minulejm dnům ~ už bylo JEN 0°:D:D
A před chvilkou sme se domluvily, že sestřenka u nás spí i dneska, tkže už dneska nic nečekejte:P :)
zatím se mějte aspoň tak, jako já;-)

Mám novej foťáááák! :)

19. prosince 2009 v 15:26 | Satzi~
Jo, už je to tak! K narozkám sem dostala úplně boží new foťák! A hned sem začla fotit, mým nejmilejším objektem je prozatím náš pes:D Večer sem možná pak hodím nějaký fotky;-) A rozhodla jsem se, že se budu pokoušet fotit i něco 'uměleckýho'. Ne že bych byla zrovna fotografka:D Ale jen tak rekreačně budu fotit, prostě můj novej koníček to bude:) Škoda jen, že je venku zima, protože jinak bych se hnedka vydala ven.. Ale tak co, zatim mi bude muset stačit pes a moje já:D

Ich möchte Zimmer vier acht drei! :D

18. prosince 2009 v 8:25 | Satzi~
PhotobucketTo že sem velkej fanoušek Tokio Hotel už je asi vám všem jasné:)) Ale i když je poslouchám už od jejich začátku, tak nemám žádný jejich originální cédo. Mám jen vypálený Schrei, na kterým ještě k tomu chybí Unendlichkeit xD a pak mám vypálenej anglickej Humanoid+Geisterfahrer:) Dcl mě mrzí, že nemám žádnej originál, ale když se kouknete na ty ceny, tak mi vstávaj všechny vlasy na hlavě ~ přece jen sem obyčejná studentka s kapesným 35Kč na týden, takže Humanoid za litra si fakt nemůžu dovolit i kdybych sebe víc chtěla.
No ale proč tady o tom mluvim:D Prostě naproti baráku máme Penny Market, ale já tam moc nechodim ~ znáte to - hora lidí a jedna pokladna.. Ale tak včera sem tam šla, ptž mamka potřebovala něco koupit a u tý přiležitosti sem si koupila pizzu k večeři. No a co se nestalo? Samozřejmě tam mají i ten maličkej regálík s cdčkama. Tak se tam juknu, všude koledy, a najednou.. ZIMMER 483!!! No mě tam málem přede všema švihlo, dokonce sem se musela uklidňovat slovy 'pokoj čtyřiosmtři' a pořád dokola. Mamka si o mě myslela, že sem totální debil.
Takže plánuju, že na mamce vysmlouvám svoje kapesný na měsíc ZPĚT, pak ještě na vánoce DOPŘEDU. To dohromady dělá 210Kč, a já mám 50Kč, čili budu mít 260Kč. No jestli mi to na to cdčko nebude stačit, tak se asi zabiju! Moje poslední možnost je, že bych se ponížila a šla škemrat za babičkou.. No vidíte co se mnou ti tokiáci dělají? ;-)

Existuje happyend?

17. prosince 2009 v 21:34 | Satzi~
Jestli máte náladu a nemáte zrovna depku, tak si pusťte Mitchell Musso ~ Let's make this last forever, podle mě je to písnička plná skrytých emocí a jestli jste v dobrým rozpoložením, je možný že vás roztančí (vlastní zkušenost;-))
No jo, už je to tak ~ ujíždím na písničce Let's Make This Last Forever od Mitchella Musso a tky na Everything I Do, I Do It For You od Bryana Adamse. Nechápu to, ale tyhle písničky mi prostě přirostly k srdci, dokonce myslím, že je miluju protože přesně vystihují moje nynější pocity.
Jsem trochu zmatená.
Vím co cítím k lidem, ale nevím jak se cítím já sama o sobě. Je mi OK, ale najednou je mi úplně strašně divně a mám pocit, jako kdybych dělala něco špatně. Poslední dobou je to se mnou jako na houpačce.
Dneska už další díl Zlomenýho hlasu nečekejte, mám napsaných 6 řádků:)) Prostě dneska totálně nestíhám tak, jak bych chtěla. Ale zítra to snad bude lepší..
No, zatím se mějte, bááj:-*

Nestíhááám! :)

17. prosince 2009 v 16:22 | Satzi~
Dneska sem nebyla ve škole, ostatně jako celej tejden. Sem nemocná, ale teďkon už aspoň nemusim ležet v posteli. Toho však mamka náležitě využila ~ tudíž celej den nedělám nic jinýho, než že si uklízím pokoj. Prostě předvánoční úklid prej ~ stejně ale nechápu, proč bych měla teď uklízet, když si to stejně ještě dneska (s trochou štěstí zítra) rozhrabu a bude tu stejně bordel? No jo, holt se už nebudu pozastavovat nad žádnou logikou, obzvláště ne nad tou rodičovskou:D
Naštěstí teď už mám (SNAD) všechno uklizený:) Pro potěšení sem si stáhla album od Mitchel Musso (nevim, jak se to skloňuje:D), protože totálně ujíždim na písničce Let's make this last forever, kterou sem si stáhla asi před týdnem.
Dneska sem ještě chtěla stihnout napsat jeden díl Zlomenýho hlasu, ale pochybuju že to zvládnu..
Takže se (možná) těšte na nějakou grafiku:D
 
 

Reklama