Ich möchte Zimmer vier acht drei! :D

18. prosince 2009 v 8:25 | Satzi~ |  Deník
PhotobucketTo že sem velkej fanoušek Tokio Hotel už je asi vám všem jasné:)) Ale i když je poslouchám už od jejich začátku, tak nemám žádný jejich originální cédo. Mám jen vypálený Schrei, na kterým ještě k tomu chybí Unendlichkeit xD a pak mám vypálenej anglickej Humanoid+Geisterfahrer:) Dcl mě mrzí, že nemám žádnej originál, ale když se kouknete na ty ceny, tak mi vstávaj všechny vlasy na hlavě ~ přece jen sem obyčejná studentka s kapesným 35Kč na týden, takže Humanoid za litra si fakt nemůžu dovolit i kdybych sebe víc chtěla.
No ale proč tady o tom mluvim:D Prostě naproti baráku máme Penny Market, ale já tam moc nechodim ~ znáte to - hora lidí a jedna pokladna.. Ale tak včera sem tam šla, ptž mamka potřebovala něco koupit a u tý přiležitosti sem si koupila pizzu k večeři. No a co se nestalo? Samozřejmě tam mají i ten maličkej regálík s cdčkama. Tak se tam juknu, všude koledy, a najednou.. ZIMMER 483!!! No mě tam málem přede všema švihlo, dokonce sem se musela uklidňovat slovy 'pokoj čtyřiosmtři' a pořád dokola. Mamka si o mě myslela, že sem totální debil.
Takže plánuju, že na mamce vysmlouvám svoje kapesný na měsíc ZPĚT, pak ještě na vánoce DOPŘEDU. To dohromady dělá 210Kč, a já mám 50Kč, čili budu mít 260Kč. No jestli mi to na to cdčko nebude stačit, tak se asi zabiju! Moje poslední možnost je, že bych se ponížila a šla škemrat za babičkou.. No vidíte co se mnou ti tokiáci dělají? ;-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Babunek Babunek | Web | 18. prosince 2009 v 16:23 | Reagovat

Joo, to znám... jak jsme jeli do Německa (do Drážďan), utratila jsem skoro všechno své kapesné za originální CD Humanoid a výše tebou zmíněnou Cimru (xD) 483 a  pak jsem si musela jak blázen půjčovat na jídlo... xDD Ale stálo to za to... xDD :) Ale že ho prodávají v Penny, to mě dostalo! :D Joo a k té parodii na mojem blogu - taky jsem pochopila, že ten typan měl představovat Billa, ale nějak se mu ten "převlek" nepodařil... xDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.